Dukla Cup - 9. ro?nk
Výsledky - 4. kolo ZS (03/04/2011)

Neděle, 03 duben 2011
Zobrazit informace 22:00    FCFFC Fucošci-FCNFC Nehry1:1 (1:0) Report
Zobrazit informace 22:00    VICVictorioso FC-FCSFC Sokol Rad?jov0:2 (0:1) Report
Zobrazit informace 22:00    ATLAtletico Bruntl-SLOSlovck lechta1:0 (1:0) Report
Zobrazit informace 22:00    FCBFC Blackwood-FCTFC Trip Abuja2:1 (2:1) Report
22:00    FCDFC Dobice-BLABlack pearls of Lekki0:0 (0:0) Report
Zobrazit informace 22:00    FCKFC Kingoi-REAREAL Pejr0:1 (0:0) Report
Zobrazit informace 22:00    ACTAC Technik Smíchov-IGWIGW Jundrov 762:0 (0:0) Report
Zobrazit informace 22:00    RUDRuda Hvezda Cheb-HIGHighlanders FC4:0 (4:0) Report
Zobrazit informace 22:00    FCBFC Borci-FCRFC Razors ?esk Bud?jovice0:1 (0:0) Report
Zobrazit informace 22:00    DYNDynamo Krtek-TRATrabzonspor0:4 (0:2) Report
Zobrazit informace 22:00    SUCSuchari-NASNasarawa Hippo FC5:0 (3:0) Report
Zobrazit informace 22:00    FKPFK Poprad-KLDSK Klad?ruby0:3 (0:1) Report
Zobrazit informace 22:00    FCRFC Rubin-ACSACS Deportivo Cali.dpc2:4 (1:2) Report
Zobrazit informace 22:00    KINKinderlein-FKIFK IE Znojmo1:1 (1:1) Report
Zobrazit informace 22:00    PARParis FC-EVIEvian Thonon Gaillard1:2 (1:0) Report

« Předchozí kolo   01 02 03 04 05 06 07 08   Další kolo »
Tabulka

Skupina A
Pozice   Tým Z V R P Skóre Rozdíl B
1 (1) ATL Atletico Bruntl 7:3 
2 (3) FCS FC Sokol Rad?jov 7:4 
3 (2) FCN FC Nehry 5:4 
4 (4) FCF FC Fucošci 3:4  -1 
5 (5) SLO Slovck lechta 3:5  -2 
6 (6) VIC Victorioso FC 3:8  -5 

Skupina B
Pozice   Tým Z V R P Skóre Rozdíl B
1 (2) REA REAL Pejr 9:2  10 
2 (1) FCK FC Kingoi 7:1 
3 (5) FCB FC Blackwood 6:6 
4 (3) FCD FC Dobice 3:3 
5 (4) BLA Black pearls of Lekki 5:5 
6 (6) FCT FC Trip Abuja 1:14  -13 

Skupina C
Pozice   Tým Z V R P Skóre Rozdíl B
1 (1) RUD Ruda Hvezda Cheb 13:3  10 
2 (2) ACT AC Technik Smíchov 9:3 
3 (5) FCR FC Razors ?esk Bud?jovice 5:9  -4 
4 (3) FCB FC Borci 4:5  -1 
5 (4) HIG Highlanders FC 4:8  -4 
6 (6) IGW IGW Jundrov 76 2:9  -7 

Skupina D
Pozice   Tým Z V R P Skóre Rozdíl B
1 (1) SUC Suchari 16:3  13  12 
2 (2) TRA Trabzonspor 12:2  10  10 
3 (3) KLD SK Klad?ruby 11:4 
4 (4) DYN Dynamo Krtek 7:8  -1 
5 (5) NAS Nasarawa Hippo FC 1:13  -12 
6 (6) FKP FK Poprad 1:18  -17 

Skupina E
Pozice   Tým Z V R P Skóre Rozdíl B
1 (1) ACS ACS Deportivo Cali.dpc 15:5  10  12 
2 (2) KIN Kinderlein 8:4 
3 (5) EVI Evian Thonon Gaillard 8:7 
4 (3) FCR FC Rubin 9:12  -3 
5 (4) PAR Paris FC 6:9  -3 
6 (6) FKI FK IE Znojmo 1:10  -9 


Postup do ?tvrtfinle Nejlep 4. msto postup! Vy?azen 

« Předchozí kolo   01 02 03 04 05 06 07 08   Další kolo »



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabulka střelců (10/17)
Martin Thörnberg (ROC)   16
Aaron Snively (RIC)   11
Bobby Guzan (ENG)   11
Claudio Byfuglien (ENG)   10
Iván Corpas (ACT)   10
Jeff Gaudette (ENG)   10
Diego Maradona (CLU)   10
Christian Paulo Leroy (FCP)   9
Diego Martinez (FKD)   9
Daniel Palacios Garrido (ACT)   9
Jan Trávníček (PAP)   9
Ahmet Catkic (FCJ)   8
Darmo Bonifacio (FKD)   8
Ian Hyland (VIK)   8
Elas Sotomayor (FCL)   8
Ferdinand Kába (FCK)   8
Lars Ohtamaa (ROC)   8
Jakub Kušnír (FCO)   8
Uwe Treutle (FCL)   8
Ertan Elmas (ZVK)   8
Celková tabulka
Návštěvnost
TOPlist