Dukla Cup - 9. ro?nk
Výsledky - 6. kolo ZS (10/04/2011)

Neděle, 10 duben 2011
Zobrazit informace 22:00    FCFFC Fucošci-VICVictorioso FC1:1 (1:1) Report
Zobrazit informace 22:00    FCNFC Nehry-ATLAtletico Bruntl1:0 (1:0) Report
Zobrazit informace 22:00    FCSFC Sokol Rad?jov-SLOSlovck lechta1:5 (1:2) Report
Zobrazit informace 22:00    FCBFC Blackwood-FCDFC Dobice0:1 (0:1) Report
Zobrazit informace 22:00    FCTFC Trip Abuja-FCKFC Kingoi0:6 (0:3) Report
Zobrazit informace 22:00    BLABlack pearls of Lekki-REAREAL Pejr0:1 (0:1) Report
Zobrazit informace 22:00    ACTAC Technik Smíchov-RUDRuda Hvezda Cheb2:0 (2:0) Report
Zobrazit informace 22:00    IGWIGW Jundrov 76-FCBFC Borci2:0 (1:0) Report
Zobrazit informace 22:00    HIGHighlanders FC-FCRFC Razors ?esk Bud?jovice4:0 (2:0) Report
Zobrazit informace 22:00    DYNDynamo Krtek-SUCSuchari0:3 (0:2) Report
Zobrazit informace 22:00    TRATrabzonspor-FKPFK Poprad3:0 (1:0) Report
Zobrazit informace 22:00    NASNasarawa Hippo FC-KLDSK Klad?ruby0:1 (0:0) Report
Zobrazit informace 22:00    FCRFC Rubin-KINKinderlein3:1 (1:0) Report
Zobrazit informace 22:00    ACSACS Deportivo Cali.dpc-PARParis FC0:1 (0:0) Report
Zobrazit informace 22:00    FKIFK IE Znojmo-EVIEvian Thonon Gaillard0:3 (0:2) Report

« Předchozí kolo   03 04 05 06 07 08 09 10   Další kolo »
Tabulka

Skupina A
Pozice   Tým Z V R P Skóre Rozdíl B
1 (2) FCN FC Nehry 8:5  12 
2 (1) ATL Atletico Bruntl 8:5 
3 (3) FCS FC Sokol Rad?jov 9:10  -1 
4 (5) SLO Slovck lechta 9:7 
5 (4) FCF FC Fucošci 5:6  -1 
6 (6) VIC Victorioso FC 5:11  -6 

Skupina B
Pozice   Tým Z V R P Skóre Rozdíl B
1 (1) REA REAL Pejr 11:2  16 
2 (2) FCK FC Kingoi 15:2  13  15 
3 (3) FCD FC Dobice 7:5  11 
4 (4) FCB FC Blackwood 6:8  -2 
5 (5) BLA Black pearls of Lekki 6:8  -2 
6 (6) FCT FC Trip Abuja 3:23  -20 

Skupina C
Pozice   Tým Z V R P Skóre Rozdíl B
1 (2) ACT AC Technik Smíchov 14:4  10  15 
2 (1) RUD Ruda Hvezda Cheb 16:6  10  12 
3 (3) HIG Highlanders FC 9:8  10 
4 (4) FCR FC Razors ?esk Bud?jovice 6:16  -10 
5 (5) FCB FC Borci 4:8  -4 
6 (6) IGW IGW Jundrov 76 5:12  -7 

Skupina D
Pozice   Tým Z V R P Skóre Rozdíl B
1 (1) TRA Trabzonspor 18:4  14  16 
2 (2) SUC Suchari 21:6  15  15 
3 (3) KLD SK Klad?ruby 16:5  11  13 
4 (4) NAS Nasarawa Hippo FC 2:15  -13 
5 (5) DYN Dynamo Krtek 8:15  -7 
6 (6) FKP FK Poprad 2:22  -20 

Skupina E
Pozice   Tým Z V R P Skóre Rozdíl B
1 (1) ACS ACS Deportivo Cali.dpc 16:6  10  15 
2 (2) EVI Evian Thonon Gaillard 13:7  12 
3 (4) PAR Paris FC 8:10  -2 
4 (3) KIN Kinderlein 9:8 
5 (5) FCR FC Rubin 12:15  -3 
6 (6) FKI FK IE Znojmo 2:14  -12 


Postup do ?tvrtfinle Nejlep 4. msto postup! Vy?azen 

« Předchozí kolo   03 04 05 06 07 08 09 10   Další kolo »



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabulka střelců (10/17)
Martin Thörnberg (ROC)   16
Aaron Snively (RIC)   11
Bobby Guzan (ENG)   11
Claudio Byfuglien (ENG)   10
Iván Corpas (ACT)   10
Jeff Gaudette (ENG)   10
Diego Maradona (CLU)   10
Christian Paulo Leroy (FCP)   9
Diego Martinez (FKD)   9
Daniel Palacios Garrido (ACT)   9
Jan Trávníček (PAP)   9
Ahmet Catkic (FCJ)   8
Darmo Bonifacio (FKD)   8
Ian Hyland (VIK)   8
Elas Sotomayor (FCL)   8
Ferdinand Kába (FCK)   8
Lars Ohtamaa (ROC)   8
Jakub Kušnír (FCO)   8
Uwe Treutle (FCL)   8
Ertan Elmas (ZVK)   8
Celková tabulka
Návštěvnost
TOPlist