Dukla Cup - 9. ro?nk
Výsledky - 7. kolo ZS (16/04/2011)

Sobota, 16 duben 2011
Zobrazit informace 22:00    FCSFC Sokol Rad?jov-FCFFC Fucošci0:2 (0:0) Report
Zobrazit informace 22:00    SLOSlovck lechta-FCNFC Nehry0:3 (0:2) Report
Zobrazit informace 22:00    ATLAtletico Bruntl-VICVictorioso FC2:0 (1:0) Report
Zobrazit informace 22:00    BLABlack pearls of Lekki-FCBFC Blackwood4:1 (3:1) Report
Zobrazit informace 22:00    REAREAL Pejr-FCTFC Trip Abuja3:0 (2:0) Report
Zobrazit informace 22:00    FCKFC Kingoi-FCDFC Dobice3:0 (2:0) Report
Zobrazit informace 22:00    HIGHighlanders FC-ACTAC Technik Smíchov0:1 (0:0) Report
Zobrazit informace 22:00    FCRFC Razors ?esk Bud?jovice-IGWIGW Jundrov 762:2 (0:1) Report
22:00    FCBFC Borci-RUDRuda Hvezda Cheb0:0 (0:0) Report
Zobrazit informace 22:00    NASNasarawa Hippo FC-DYNDynamo Krtek2:0 (1:0) Report
Zobrazit informace 22:00    KLDSK Klad?ruby-TRATrabzonspor0:3 (0:0) Report
Zobrazit informace 22:00    FKPFK Poprad-SUCSuchari0:5 (0:3) Report
Zobrazit informace 22:00    FKIFK IE Znojmo-FCRFC Rubin1:1 (1:1) Report
Zobrazit informace 22:00    EVIEvian Thonon Gaillard-ACSACS Deportivo Cali.dpc0:3 (0:2) Report
Zobrazit informace 22:00    PARParis FC-KINKinderlein0:3 (0:1) Report

« Předchozí kolo   04 05 06 07 08 09 10 11   Další kolo »
Tabulka

Skupina A
Pozice   Tým Z V R P Skóre Rozdíl B
1 (1) FCN FC Nehry 11:5  15 
2 (2) ATL Atletico Bruntl 10:5  12 
3 (5) FCF FC Fucošci 7:6  10 
4 (3) FCS FC Sokol Rad?jov 9:12  -3 
5 (4) SLO Slovck lechta 9:10  -1 
6 (6) VIC Victorioso FC 5:13  -8 

Skupina B
Pozice   Tým Z V R P Skóre Rozdíl B
1 (1) REA REAL Pejr 14:2  12  19 
2 (2) FCK FC Kingoi 18:2  16  18 
3 (3) FCD FC Dobice 7:8  -1  11 
4 (5) BLA Black pearls of Lekki 10:9 
5 (4) FCB FC Blackwood 7:12  -5 
6 (6) FCT FC Trip Abuja 3:26  -23 

Skupina C
Pozice   Tým Z V R P Skóre Rozdíl B
1 (1) ACT AC Technik Smíchov 15:4  11  18 
2 (2) RUD Ruda Hvezda Cheb 16:6  10  13 
3 (3) HIG Highlanders FC 9:9  10 
4 (4) FCR FC Razors ?esk Bud?jovice 8:18  -10 
5 (5) FCB FC Borci 4:8  -4 
6 (6) IGW IGW Jundrov 76 7:14  -7 

Skupina D
Pozice   Tým Z V R P Skóre Rozdíl B
1 (1) TRA Trabzonspor 21:4  17  19 
2 (2) SUC Suchari 26:6  20  18 
3 (3) KLD SK Klad?ruby 16:8  13 
4 (4) NAS Nasarawa Hippo FC 4:15  -11 
5 (5) DYN Dynamo Krtek 8:17  -9 
6 (6) FKP FK Poprad 2:27  -25 

Skupina E
Pozice   Tým Z V R P Skóre Rozdíl B
1 (1) ACS ACS Deportivo Cali.dpc 19:6  13  18 
2 (2) EVI Evian Thonon Gaillard 13:10  12 
3 (4) KIN Kinderlein 12:8  10 
4 (5) FCR FC Rubin 13:16  -3 
5 (3) PAR Paris FC 8:13  -5 
6 (6) FKI FK IE Znojmo 3:15  -12 


Postup do ?tvrtfinle Nejlep 4. msto postup! Vy?azen 

« Předchozí kolo   04 05 06 07 08 09 10 11   Další kolo »



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabulka střelců (10/17)
Martin Thörnberg (ROC)   16
Aaron Snively (RIC)   11
Bobby Guzan (ENG)   11
Claudio Byfuglien (ENG)   10
Iván Corpas (ACT)   10
Jeff Gaudette (ENG)   10
Diego Maradona (CLU)   10
Christian Paulo Leroy (FCP)   9
Diego Martinez (FKD)   9
Daniel Palacios Garrido (ACT)   9
Jan Trávníček (PAP)   9
Ahmet Catkic (FCJ)   8
Darmo Bonifacio (FKD)   8
Ian Hyland (VIK)   8
Elas Sotomayor (FCL)   8
Ferdinand Kába (FCK)   8
Lars Ohtamaa (ROC)   8
Jakub Kušnír (FCO)   8
Uwe Treutle (FCL)   8
Ertan Elmas (ZVK)   8
Celková tabulka
Návštěvnost
TOPlist