Dukla Cup - 9. ro?nk
Výsledky - 8. kolo ZS (17/04/2011)

Neděle, 17 duben 2011
Zobrazit informace 22:00    FCFFC Fucošci-ATLAtletico Bruntl2:0 (1:0) Report
Zobrazit informace 22:00    VICVictorioso FC-SLOSlovck lechta1:4 (0:3) Report
Zobrazit informace 22:00    FCNFC Nehry-FCSFC Sokol Rad?jov3:2 (2:1) Report
Zobrazit informace 22:00    FCBFC Blackwood-FCKFC Kingoi1:4 (0:1) Report
22:00    FCDFC Dobice-REAREAL Pejr0:0 (0:0) Report
Zobrazit informace 22:00    FCTFC Trip Abuja-BLABlack pearls of Lekki0:5 (0:4) Report
Zobrazit informace 22:00    ACTAC Technik Smíchov-FCBFC Borci3:0 (2:0) Report
Zobrazit informace 22:00    RUDRuda Hvezda Cheb-FCRFC Razors ?esk Bud?jovice1:1 (1:0) Report
Zobrazit informace 22:00    DYNDynamo Krtek-FKPFK Poprad0:1 (0:1) Report
Zobrazit informace 22:00    SUCSuchari-KLDSK Klad?ruby1:0 (1:0) Report
Zobrazit informace 22:00    TRATrabzonspor-NASNasarawa Hippo FC6:0 (3:0) Report
Zobrazit informace 22:00    FCRFC Rubin-PARParis FC2:1 (2:1) Report
Zobrazit informace 22:00    KINKinderlein-EVIEvian Thonon Gaillard1:1 (0:1) Report
Zobrazit informace 22:00    ACSACS Deportivo Cali.dpc-FKIFK IE Znojmo2:0 (1:0) Report
Zobrazit informace 22:00    IGWIGW Jundrov 76-HIGHighlanders FC2:1 (2:0) Report

« Předchozí kolo   05 06 07 08 09 10 11 12   Další kolo »
Tabulka

Skupina A
Pozice   Tým Z V R P Skóre Rozdíl B
1 (1) FCN FC Nehry 14:7  18 
2 (3) FCF FC Fucošci 9:6  13 
3 (2) ATL Atletico Bruntl 10:7  12 
4 (5) SLO Slovck lechta 13:11  10 
5 (4) FCS FC Sokol Rad?jov 11:15  -4 
6 (6) VIC Victorioso FC 6:17  -11 

Skupina B
Pozice   Tým Z V R P Skóre Rozdíl B
1 (2) FCK FC Kingoi 22:3  19  21 
2 (1) REA REAL Pejr 14:2  12  20 
3 (3) FCD FC Dobice 7:8  -1  12 
4 (4) BLA Black pearls of Lekki 15:9  10 
5 (5) FCB FC Blackwood 8:16  -8 
6 (6) FCT FC Trip Abuja 3:31  -28 

Skupina C
Pozice   Tým Z V R P Skóre Rozdíl B
1 (1) ACT AC Technik Smíchov 18:4  14  21 
2 (2) RUD Ruda Hvezda Cheb 17:7  10  14 
3 (3) HIG Highlanders FC 10:11  -1  10 
4 (4) FCR FC Razors ?esk Bud?jovice 9:19  -10 
5 (6) IGW IGW Jundrov 76 9:15  -6 
6 (5) FCB FC Borci 4:11  -7 

Skupina D
Pozice   Tým Z V R P Skóre Rozdíl B
1 (1) TRA Trabzonspor 27:4  23  22 
2 (2) SUC Suchari 27:6  21  21 
3 (3) KLD SK Klad?ruby 16:9  13 
4 (4) NAS Nasarawa Hippo FC 4:21  -17 
5 (6) FKP FK Poprad 3:27  -24 
6 (5) DYN Dynamo Krtek 8:18  -10 

Skupina E
Pozice   Tým Z V R P Skóre Rozdíl B
1 (1) ACS ACS Deportivo Cali.dpc 21:6  15  21 
2 (2) EVI Evian Thonon Gaillard 14:11  13 
3 (3) KIN Kinderlein 13:9  11 
4 (4) FCR FC Rubin 15:17  -2  11 
5 (5) PAR Paris FC 9:15  -6 
6 (6) FKI FK IE Znojmo 3:17  -14 


Postup do ?tvrtfinle Nejlep 4. msto postup! Vy?azen 

« Předchozí kolo   05 06 07 08 09 10 11 12   Další kolo »



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabulka střelců (8/17)
Aaron Snively (RIC)   11
Martin Thörnberg (ROC)   11
Claudio Byfuglien (ENG)   10
Bobby Guzan (ENG)   10
Iván Corpas (ACT)   9
Jan Trávníček (PAP)   9
Diego Maradona (CLU)   9
Elas Sotomayor (FCL)   8
Ferdinand Kába (FCK)   8
Diego Martinez (FKD)   8
Ian Hyland (VIK)   7
Jeff Gaudette (ENG)   7
Daniel Palacios Garrido (ACT)   7
Christian Paulo Leroy (FCP)   7
Ahmet Catkic (FCJ)   6
Darmo Bonifacio (FKD)   6
Daniel Landa (FCK)   6
Patrick Schlupp (FCL)   6
Lars Ohtamaa (ROC)   6
Roman Imianowski (CHO)   6
Celková tabulka
Návštěvnost
TOPlist