Dukla Cup - 9. ro?nk
Výsledky - 9. kolo ZS (23/04/2011)

Sobota, 23 duben 2011
Zobrazit informace 22:00    FCNFC Nehry-FCFFC Fucošci2:2 (1:1) Report
Zobrazit informace 22:00    FCSFC Sokol Rad?jov-VICVictorioso FC2:1 (1:1) Report
Zobrazit informace 22:00    SLOSlovck lechta-ATLAtletico Bruntl1:2 (1:2) Report
Zobrazit informace 22:00    FCTFC Trip Abuja-FCBFC Blackwood0:2 (0:1) Report
Zobrazit informace 22:00    BLABlack pearls of Lekki-FCDFC Dobice1:1 (1:0) Report
Zobrazit informace 22:00    REAREAL Pejr-FCKFC Kingoi1:0 (1:0) Report
Zobrazit informace 22:00    IGWIGW Jundrov 76-ACTAC Technik Smíchov3:2 (1:1) Report
Zobrazit informace 22:00    HIGHighlanders FC-RUDRuda Hvezda Cheb0:2 (0:0) Report
Zobrazit informace 22:00    FCRFC Razors ?esk Bud?jovice-FCBFC Borci1:0 (1:0) Report
Zobrazit informace 22:00    TRATrabzonspor-DYNDynamo Krtek7:0 (4:0) Report
Zobrazit informace 22:00    NASNasarawa Hippo FC-SUCSuchari0:4 (0:2) Report
Zobrazit informace 22:00    KLDSK Klad?ruby-FKPFK Poprad4:0 (2:0) Report
Zobrazit informace 22:00    ACSACS Deportivo Cali.dpc-FCRFC Rubin1:3 (1:1) Report
22:00    FKIFK IE Znojmo-KINKinderlein0:0 (0:0) Report
Zobrazit informace 22:00    EVIEvian Thonon Gaillard-PARParis FC2:3 (0:2) Report

« Předchozí kolo   06 07 08 09 10 11 12 13   Další kolo »
Tabulka

Skupina A
Pozice   Tým Z V R P Skóre Rozdíl B
1 (1) FCN FC Nehry 16:9  19 
2 (3) ATL Atletico Bruntl 12:8  15 
3 (2) FCF FC Fucošci 11:8  14 
4 (5) FCS FC Sokol Rad?jov 13:16  -3  11 
5 (4) SLO Slovck lechta 14:13  10 
6 (6) VIC Victorioso FC 7:19  -12 

Skupina B
Pozice   Tým Z V R P Skóre Rozdíl B
1 (2) REA REAL Pejr 15:2  13  23 
2 (1) FCK FC Kingoi 22:4  18  21 
3 (3) FCD FC Dobice 8:9  -1  13 
4 (4) BLA Black pearls of Lekki 16:10  11 
5 (5) FCB FC Blackwood 10:16  -6 
6 (6) FCT FC Trip Abuja 3:33  -30 

Skupina C
Pozice   Tým Z V R P Skóre Rozdíl B
1 (1) ACT AC Technik Smíchov 20:7  13  21 
2 (2) RUD Ruda Hvezda Cheb 19:7  12  17 
3 (4) FCR FC Razors ?esk Bud?jovice 10:19  -9  12 
4 (3) HIG Highlanders FC 10:13  -3  10 
5 (5) IGW IGW Jundrov 76 12:17  -5  10 
6 (6) FCB FC Borci 4:12  -8 

Skupina D
Pozice   Tým Z V R P Skóre Rozdíl B
1 (1) TRA Trabzonspor 34:4  30  25 
2 (2) SUC Suchari 31:6  25  24 
3 (3) KLD SK Klad?ruby 20:9  11  16 
4 (4) NAS Nasarawa Hippo FC 4:25  -21 
5 (5) FKP FK Poprad 3:31  -28 
6 (6) DYN Dynamo Krtek 8:25  -17 

Skupina E
Pozice   Tým Z V R P Skóre Rozdíl B
1 (1) ACS ACS Deportivo Cali.dpc 22:9  13  21 
2 (4) FCR FC Rubin 18:18  14 
3 (2) EVI Evian Thonon Gaillard 16:14  13 
4 (3) KIN Kinderlein 13:9  12 
5 (5) PAR Paris FC 12:17  -5  11 
6 (6) FKI FK IE Znojmo 3:17  -14 


Postup do ?tvrtfinle Nejlep 4. msto postup! Vy?azen 

« Předchozí kolo   06 07 08 09 10 11 12 13   Další kolo »



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabulka střelců (10/17)
Martin Thörnberg (ROC)   16
Aaron Snively (RIC)   11
Bobby Guzan (ENG)   11
Claudio Byfuglien (ENG)   10
Iván Corpas (ACT)   10
Jeff Gaudette (ENG)   10
Diego Maradona (CLU)   10
Christian Paulo Leroy (FCP)   9
Diego Martinez (FKD)   9
Daniel Palacios Garrido (ACT)   9
Jan Trávníček (PAP)   9
Ahmet Catkic (FCJ)   8
Darmo Bonifacio (FKD)   8
Ian Hyland (VIK)   8
Elas Sotomayor (FCL)   8
Ferdinand Kába (FCK)   8
Lars Ohtamaa (ROC)   8
Jakub Kušnír (FCO)   8
Uwe Treutle (FCL)   8
Ertan Elmas (ZVK)   8
Celková tabulka
Návštěvnost
TOPlist