Dukla Cup - 3. ro?nk
Výsledky - 8. kolo ZS (08/11/2009) | Vybrat kolo: |
Neděle, 08 listopad 2009 | |||||||||||
22:00 | Hviezda | - | Gangstri | 4 | : | 0 (1:0) | |||||
22:00 | Paris FC | - | Kinderlein | 0 | : | 0 (0:0) | |||||
22:00 | Werder Bremen | - | krovi | 0 | : | 1 (0:1) | |||||
22:00 | Independiente | - | FC Patologick Agresivn Deviace | 1 | : | 2 (0:0) | |||||
22:00 | San Mitad del Mundo | - | 1.FC CITY | 1 | : | 2 (0:1) | |||||
22:00 | FC Blackwood | - | Nasarawa Hippo FC | 4 | : | 0 (2:0) | |||||
22:00 | Club Atltico Monarcas Morelia | - | Japan warriors FC Tokyo | 4 | : | 0 (2:0) | |||||
22:00 | Los angeles galaxi | - | 1.FC FOKY | 0 | : | 0 (0:0) | |||||
22:00 | FC LION GROS BITESH | - | Tehlike Turkyie club Koudy FC | 0 | : | 3 | |||||
22:00 | IGW Jundrov 76 | - | Legoland FC | 0 | : | 1 (0:1) | |||||
22:00 | Apofis Elite Guard | - | HC VCES Hradec Králové | 1 | : | 1 (1:1) | |||||
22:00 | FC Nehry | - | TJ Legea Chval?ov | 0 | : | 2 (0:1) | |||||
22:00 | Fc Real Brambory | - | FC Trip Abuja | 0 | : | 2 (0:1) | |||||
22:00 | SuperEagles Dobrinsko FC | - | Arsenal ?L | 0 | : | 3 (0:2) | |||||
22:00 | FC LUKAS | - | Frentat pod Radhot?m | 4 | : | 1 (1:0) | |||||
« Předchozí kolo 05 06 07 08 09 10 11 12 Další kolo » |
Tabulka |
Skupina A |
Pozice | Tým | Z | V | R | P | Skóre | Rozdíl | B | |||
1 | (1) | Hviezda | 8 | 7 | 1 | 0 | 22:2 | 20 | 22 | ||
2 | (2) | Kinderlein | 8 | 4 | 3 | 1 | 13:7 | 6 | 15 | ||
3 | (3) | Paris FC | 8 | 3 | 2 | 3 | 11:10 | 1 | 11 | ||
4 | (4) | Gangstri | 8 | 3 | 0 | 5 | 8:15 | -7 | 9 | ||
5 | (6) | krovi | 8 | 1 | 2 | 5 | 4:12 | -8 | 5 | ||
6 | (5) | Werder Bremen | 8 | 1 | 2 | 5 | 4:16 | -12 | 5 |
Skupina B |
Pozice | Tým | Z | V | R | P | Skóre | Rozdíl | B | |||
1 | (1) | FC Blackwood | 8 | 8 | 0 | 0 | 21:2 | 19 | 24 | ||
2 | (2) | FC Patologick Agresivn Deviace | 8 | 4 | 2 | 2 | 14:4 | 10 | 14 | ||
3 | (4) | 1.FC CITY | 8 | 3 | 1 | 4 | 7:12 | -5 | 10 | ||
4 | (3) | Nasarawa Hippo FC | 8 | 3 | 1 | 4 | 6:11 | -5 | 10 | ||
5 | (5) | Independiente | 8 | 2 | 0 | 6 | 5:14 | -9 | 6 | ||
6 | (6) | San Mitad del Mundo | 8 | 2 | 0 | 6 | 5:15 | -10 | 6 |
Skupina C |
Pozice | Tým | Z | V | R | P | Skóre | Rozdíl | B | |||
1 | (1) | Tehlike Turkyie club Koudy FC | 8 | 7 | 1 | 0 | 26:2 | 24 | 22 | ||
2 | (2) | Club Atltico Monarcas Morelia | 8 | 6 | 1 | 1 | 17:3 | 14 | 19 | ||
3 | (4) | Los angeles galaxi | 8 | 3 | 1 | 4 | 8:11 | -3 | 10 | ||
4 | (3) | Japan warriors FC Tokyo | 8 | 3 | 1 | 4 | 10:15 | -5 | 10 | ||
5 | (5) | 1.FC FOKY | 8 | 2 | 2 | 4 | 6:12 | -6 | 8 | ||
6 | (6) | FC LION GROS BITESH | 8 | 0 | 0 | 8 | 0:24 | -24 | 0 |
Skupina D |
Pozice | Tým | Z | V | R | P | Skóre | Rozdíl | B | |||
1 | (1) | TJ Legea Chval?ov | 8 | 6 | 1 | 1 | 24:6 | 18 | 19 | ||
2 | (2) | Legoland FC | 8 | 6 | 1 | 1 | 19:4 | 15 | 19 | ||
3 | (3) | HC VCES Hradec Králové | 8 | 4 | 3 | 1 | 15:5 | 10 | 15 | ||
4 | (4) | IGW Jundrov 76 | 8 | 3 | 1 | 4 | 12:10 | 2 | 10 | ||
5 | (5) | Apofis Elite Guard | 8 | 1 | 2 | 5 | 8:24 | -16 | 5 | ||
6 | (6) | FC Nehry | 8 | 0 | 0 | 8 | 2:31 | -29 | 0 |
Skupina E |
Pozice | Tým | Z | V | R | P | Skóre | Rozdíl | B | |||
1 | (1) | FC LUKAS | 8 | 7 | 0 | 1 | 22:9 | 13 | 21 | ||
2 | (2) | Arsenal ?L | 8 | 6 | 0 | 2 | 24:8 | 16 | 18 | ||
3 | (3) | Frentat pod Radhot?m | 8 | 4 | 1 | 3 | 18:17 | 1 | 13 | ||
4 | (4) | FC Trip Abuja | 8 | 3 | 1 | 4 | 14:10 | 4 | 10 | ||
5 | (5) | SuperEagles Dobrinsko FC | 8 | 1 | 3 | 4 | 5:16 | -11 | 6 | ||
6 | (6) | Fc Real Brambory | 8 | 0 | 1 | 7 | 2:25 | -23 | 1 |
Postup do ?tvrtfinle | Nejlep 4. msto postup! | Vy?azen |
« Předchozí kolo 05 06 07 08 09 10 11 12 Další kolo » |
:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::