Dukla Cup - 4. ro?nk
Výsledky - 10. kolo ZS (14/02/2010) Vybrat kolo:

Neděle, 14 únor 2010
Zobrazit informace 22:00    LOKFC Lokomotiva Kosice-STESt?elci z Letovle0:5 (0:5) Report
Zobrazit informace 22:00    TJLTJ Legea Chval?ov-FKIFK IE Znojmo4:0 (2:0) Report
Zobrazit informace 22:00    MONClub Atltico Monarcas Morelia-BLABlack pearls of Lekki1:1 (0:1) Report
Zobrazit informace 22:00    FCDFC Dobice-ATLAtletico Bruntl0:5 (0:2) Report
Zobrazit informace 22:00    VICVictorioso FC-ARSArsenal ?L0:2 (0:1) Report
Zobrazit informace 22:00    MCMMCMartans team HK-STAStade Rennais FC1:0 (1:0) Report
Zobrazit informace 22:00    INDIndependiente-ARSArsenal F.C.0:2 (0:1) Report
Zobrazit informace 22:00    FCF1.FC FOKY-NASNasarawa Hippo FC3:1 (3:1) Report
Zobrazit informace 22:00    HVIHviezda-FCTFC Trip Abuja2:1 (2:1) Report
Zobrazit informace 22:00    SUCSuchari-KINKinderlein2:0 (2:0) Report
Zobrazit informace 22:00    JwTJapan warriors FC Tokyo-FCPFC Patologick Agresivn Deviace1:0 (1:0) Report
Zobrazit informace 22:00    FCLFC LUKAS-PARParis FC1:0 (0:0) Report
Zobrazit informace 22:00    FCBFC Blackwood-IGWIGW Jundrov 764:1 (2:1) Report
Zobrazit informace 22:00    LEGLegoland FC-FCNFC Nehry1:1 (0:1) Report
Zobrazit informace 22:00    ESTPob?e Kocoviny-FINFINLANDIA CLUB OSLOV2:1 (1:1) Report

« Předchozí kolo   07 08 09 10 11 12 13 14   Další kolo »
Tabulka

Skupina A
Pozice   Tým Z V R P Skóre Rozdíl B
1 (1) TJL TJ Legea Chval?ov 10  31:5  26  28 
2 (2) STE St?elci z Letovle 10  35:12  23  20 
3 (3) BLA Black pearls of Lekki 10  21:13  17 
4 (4) MON Club Atltico Monarcas Morelia 10  16:14  13 
5 (5) FKI FK IE Znojmo 10  7:27  -20 
6 (6) LOK FC Lokomotiva Kosice 10  10  2:41  -39 

Skupina B
Pozice   Tým Z V R P Skóre Rozdíl B
1 (1) ARS Arsenal ?L 10  16:5  11  24 
2 (2) ATL Atletico Bruntl 10  24:9  15  19 
3 (3) MCM MCMartans team HK 10  15:9  18 
4 (4) STA Stade Rennais FC 10  14:11  14 
5 (5) FCD FC Dobice 10  8:15  -7  10 
6 (6) VIC Victorioso FC 10  1:29  -28 

Skupina C
Pozice   Tým Z V R P Skóre Rozdíl B
1 (1) HVI Hviezda 10  20:5  15  23 
2 (2) ARS Arsenal F.C. 10  16:5  11  20 
3 (3) FCT FC Trip Abuja 10  12:9  17 
4 (4) NAS Nasarawa Hippo FC 10  13:14  -1  15 
5 (5) FCF 1.FC FOKY 10  10:19  -9  10 
6 (6) IND Independiente 10  10  2:21  -19 

Skupina D
Pozice   Tým Z V R P Skóre Rozdíl B
1 (1) SUC Suchari 10  12:2  10  24 
2 (2) JwT Japan warriors FC Tokyo 10  9:4  22 
3 (3) FCL FC LUKAS 10  12:4  20 
4 (4) PAR Paris FC 10  13:7  15 
5 (5) FCP FC Patologick Agresivn Deviace 10  5:16  -11 
6 (6) KIN Kinderlein 10  10  3:21  -18 

Skupina E
Pozice   Tým Z V R P Skóre Rozdíl B
1 (1) FCB FC Blackwood 10  35:4  31  27 
2 (2) LEG Legoland FC 10  15:10  18 
3 (3) FIN FINLANDIA CLUB OSLOV 10  16:14  16 
4 (4) EST Pob?e Kocoviny 10  11:18  -7  10 
5 (6) FCN FC Nehry 10  5:25  -20 
6 (5) IGW IGW Jundrov 76 10  7:18  -11 


Postup do ?tvrtfinle Nejlep 4. msto postup! Vy?azen 

« Předchozí kolo   07 08 09 10 11 12 13 14   Další kolo »



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabulka střelců (8/17)
Aaron Snively (RIC)   11
Martin Thörnberg (ROC)   11
Claudio Byfuglien (ENG)   10
Bobby Guzan (ENG)   10
Iván Corpas (ACT)   9
Jan Trávníček (PAP)   9
Diego Maradona (CLU)   9
Elas Sotomayor (FCL)   8
Ferdinand Kába (FCK)   8
Diego Martinez (FKD)   8
Ian Hyland (VIK)   7
Jeff Gaudette (ENG)   7
Daniel Palacios Garrido (ACT)   7
Christian Paulo Leroy (FCP)   7
Ahmet Catkic (FCJ)   6
Darmo Bonifacio (FKD)   6
Daniel Landa (FCK)   6
Patrick Schlupp (FCL)   6
Lars Ohtamaa (ROC)   6
Roman Imianowski (CHO)   6
Celková tabulka
Návštěvnost
TOPlist