Dukla Cup - 4. ro?nk
Výsledky - Osmifinle 1 (20/02/2010) Vybrat kolo:

Sobota, 20 únor 2010
Zobrazit informace 22:00    PARParis FC-TJLTJ Legea Chval?ov1:3 (0:1) Report
Zobrazit informace 22:00    FCBFC Blackwood-FCTFC Trip Abuja6:0 (4:0) Report
Zobrazit informace 22:00    ARSArsenal ?L-FINFINLANDIA CLUB OSLOV3:1 (0:0) Report
Zobrazit informace 22:00    BLABlack pearls of Lekki-SUCSuchari1:0 (1:0) Report
Zobrazit informace 22:00    HVIHviezda-MCMMCMartans team HK3:0 (1:0) Report
Zobrazit informace 22:00    JwTJapan warriors FC Tokyo-LEGLegoland FC0:1 (0:1) Report
Zobrazit informace 22:00    FCLFC LUKAS-STESt?elci z Letovle0:4 (0:2) Report
Zobrazit informace 22:00    ATLAtletico Bruntl-ARSArsenal F.C.4:1 (3:1) Report
Volno: FCF 1.FC FOKY, MON Club Atltico Monarcas Morelia, FCD FC Dobice, LOK FC Lokomotiva Kosice, FCN FC Nehry, FCP FC Patologick Agresivn Deviace, FKI FK IE Znojmo, IGW IGW Jundrov 76, IND Independiente, KIN Kinderlein, NAS Nasarawa Hippo FC, EST Pob?e Kocoviny, STA Stade Rennais FC, VIC Victorioso FC

« Předchozí kolo   08 09 10 11 12 13 14 15   Další kolo »
Tabulka

Skupina A
Pozice   Tým Z V R P Skóre Rozdíl B
1 (1) TJL TJ Legea Chval?ov 11  10  34:6  28  31 
2 (2) STE St?elci z Letovle 11  39:12  27  23 
3 (3) BLA Black pearls of Lekki 11  22:13  20 
4 (4) MON Club Atltico Monarcas Morelia 10  16:14  13 
5 (5) FKI FK IE Znojmo 10  7:27  -20 
6 (6) LOK FC Lokomotiva Kosice 10  10  2:41  -39 

Skupina B
Pozice   Tým Z V R P Skóre Rozdíl B
1 (1) ARS Arsenal ?L 11  19:6  13  27 
2 (2) ATL Atletico Bruntl 11  28:10  18  22 
3 (3) MCM MCMartans team HK 11  15:12  18 
4 (4) STA Stade Rennais FC 10  14:11  14 
5 (5) FCD FC Dobice 10  8:15  -7  10 
6 (6) VIC Victorioso FC 10  1:29  -28 

Skupina C
Pozice   Tým Z V R P Skóre Rozdíl B
1 (1) HVI Hviezda 11  23:5  18  26 
2 (2) ARS Arsenal F.C. 11  17:9  20 
3 (3) FCT FC Trip Abuja 11  12:15  -3  17 
4 (4) NAS Nasarawa Hippo FC 10  13:14  -1  15 
5 (5) FCF 1.FC FOKY 10  10:19  -9  10 
6 (6) IND Independiente 10  10  2:21  -19 

Skupina D
Pozice   Tým Z V R P Skóre Rozdíl B
1 (1) SUC Suchari 11  12:3  24 
2 (2) JwT Japan warriors FC Tokyo 11  9:5  22 
3 (3) FCL FC LUKAS 11  12:8  20 
4 (4) PAR Paris FC 11  14:10  15 
5 (5) FCP FC Patologick Agresivn Deviace 10  5:16  -11 
6 (6) KIN Kinderlein 10  10  3:21  -18 

Skupina E
Pozice   Tým Z V R P Skóre Rozdíl B
1 (1) FCB FC Blackwood 11  10  41:4  37  30 
2 (2) LEG Legoland FC 11  16:10  21 
3 (3) FIN FINLANDIA CLUB OSLOV 11  17:17  16 
4 (4) EST Pob?e Kocoviny 10  11:18  -7  10 
5 (5) FCN FC Nehry 10  5:25  -20 
6 (6) IGW IGW Jundrov 76 10  7:18  -11 


Postup do ?tvrtfinle Nejlep 4. msto postup! Vy?azen 

« Předchozí kolo   08 09 10 11 12 13 14 15   Další kolo »



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabulka střelců (6/17)
Aaron Snively (RIC)   10
Claudio Byfuglien (ENG)   9
Jan Trávníček (PAP)   8
Diego Maradona (CLU)   8
Diego Martinez (FKD)   7
Iván Corpas (ACT)   7
Lars Ohtamaa (ROC)   6
Jeff Gaudette (ENG)   6
Christian Paulo Leroy (FCP)   6
Oleg Krejčí (FCK)   6
Ian Hyland (VIK)   6
Elas Sotomayor (FCL)   6
Fabiano Ramires Carreira (SAO)   5
Martin Thörnberg (ROC)   5
Chigy Kim (DAE)   5
Michael Lucas (FCS)   5
Bobby Guzan (ENG)   5
Zbyněk Razým (FCH)   4
Daniel Palacios Garrido (ACT)   4
Jakub Kušnír (FCO)   4
Celková tabulka
Návštěvnost
TOPlist