Dukla Cup - 4. ro?nk
Výsledky - ?tvrtfinle 1 (27/02/2010) Vybrat kolo:

Sobota, 27 únor 2010
Zobrazit informace 22:00    LEGLegoland FC-TJLTJ Legea Chval?ov2:2 (0:1) Report
Zobrazit informace 22:00    ATLAtletico Bruntl-FCBFC Blackwood5:1 (1:0) Report
Zobrazit informace 22:00    ARSArsenal ?L-STESt?elci z Letovle5:2 (1:2) Report
Zobrazit informace 22:00    HVIHviezda-SUCSuchari0:1 (0:1) Report
Volno: FCF 1.FC FOKY, ARS Arsenal F.C., BLA Black pearls of Lekki, MON Club Atltico Monarcas Morelia, FCD FC Dobice, LOK FC Lokomotiva Kosice, FCL FC LUKAS, FCN FC Nehry, FCP FC Patologick Agresivn Deviace, FCT FC Trip Abuja, FIN FINLANDIA CLUB OSLOV, FKI FK IE Znojmo, IGW IGW Jundrov 76, IND Independiente, JwT Japan warriors FC Tokyo, KIN Kinderlein, MCM MCMartans team HK, NAS Nasarawa Hippo FC, PAR Paris FC, EST Pob?e Kocoviny, STA Stade Rennais FC, VIC Victorioso FC

« Předchozí kolo   10 11 12 13 14 15 16 17   Další kolo »
Tabulka

Skupina A
Pozice   Tým Z V R P Skóre Rozdíl B
1 (1) TJL TJ Legea Chval?ov 13  10  37:10  27  32 
2 (2) STE St?elci z Letovle 13  43:17  26  26 
3 (3) BLA Black pearls of Lekki 12  22:14  20 
4 (4) MON Club Atltico Monarcas Morelia 10  16:14  13 
5 (5) FKI FK IE Znojmo 10  7:27  -20 
6 (6) LOK FC Lokomotiva Kosice 10  10  2:41  -39 

Skupina B
Pozice   Tým Z V R P Skóre Rozdíl B
1 (1) ARS Arsenal ?L 13  11  27:9  18  33 
2 (2) ATL Atletico Bruntl 13  35:13  22  26 
3 (3) MCM MCMartans team HK 12  17:13  21 
4 (4) STA Stade Rennais FC 10  14:11  14 
5 (5) FCD FC Dobice 10  8:15  -7  10 
6 (6) VIC Victorioso FC 10  1:29  -28 

Skupina C
Pozice   Tým Z V R P Skóre Rozdíl B
1 (1) HVI Hviezda 13  24:8  16  26 
2 (2) ARS Arsenal F.C. 12  19:11  21 
3 (3) FCT FC Trip Abuja 12  12:16  -4  17 
4 (4) NAS Nasarawa Hippo FC 10  13:14  -1  15 
5 (5) FCF 1.FC FOKY 10  10:19  -9  10 
6 (6) IND Independiente 10  10  2:21  -19 

Skupina D
Pozice   Tým Z V R P Skóre Rozdíl B
1 (1) SUC Suchari 13  14:3  11  30 
2 (2) JwT Japan warriors FC Tokyo 12  9:10  -1  22 
3 (3) FCL FC LUKAS 12  12:10  20 
4 (4) PAR Paris FC 12  16:11  18 
5 (5) FCP FC Patologick Agresivn Deviace 10  5:16  -11 
6 (6) KIN Kinderlein 10  10  3:21  -18 

Skupina E
Pozice   Tým Z V R P Skóre Rozdíl B
1 (1) FCB FC Blackwood 13  11  43:9  34  33 
2 (2) LEG Legoland FC 13  23:12  11  25 
3 (3) FIN FINLANDIA CLUB OSLOV 12  18:20  -2  16 
4 (4) EST Pob?e Kocoviny 10  11:18  -7  10 
5 (5) FCN FC Nehry 10  5:25  -20 
6 (6) IGW IGW Jundrov 76 10  7:18  -11 


Postup do ?tvrtfinle Nejlep 4. msto postup! Vy?azen 

« Předchozí kolo   10 11 12 13 14 15 16 17   Další kolo »



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabulka střelců (8/17)
Aaron Snively (RIC)   11
Martin Thörnberg (ROC)   11
Claudio Byfuglien (ENG)   10
Bobby Guzan (ENG)   10
Iván Corpas (ACT)   9
Jan Trávníček (PAP)   9
Diego Maradona (CLU)   9
Elas Sotomayor (FCL)   8
Ferdinand Kába (FCK)   8
Diego Martinez (FKD)   8
Ian Hyland (VIK)   7
Jeff Gaudette (ENG)   7
Daniel Palacios Garrido (ACT)   7
Christian Paulo Leroy (FCP)   7
Ahmet Catkic (FCJ)   6
Darmo Bonifacio (FKD)   6
Daniel Landa (FCK)   6
Patrick Schlupp (FCL)   6
Lars Ohtamaa (ROC)   6
Roman Imianowski (CHO)   6
Celková tabulka
Návštěvnost
TOPlist