Dukla Cup - 4. ro?nk
Výsledky - ?tvrtfinle 2 (28/02/2010) Vybrat kolo:

Neděle, 28 únor 2010
Zobrazit informace 22:00    TJLTJ Legea Chval?ov-LEGLegoland FC4:0 (3:0) Report
Zobrazit informace 22:00    FCBFC Blackwood-ATLAtletico Bruntl3:0 (3:0) Report
Zobrazit informace 22:00    STESt?elci z Letovle-ARSArsenal ?L3:0 (1:0) Report
Zobrazit informace 22:00    SUCSuchari-HVIHviezda1:2 (0:0) Report
Volno: FCF 1.FC FOKY, ARS Arsenal F.C., BLA Black pearls of Lekki, MON Club Atltico Monarcas Morelia, FCD FC Dobice, LOK FC Lokomotiva Kosice, FCL FC LUKAS, FCN FC Nehry, FCP FC Patologick Agresivn Deviace, FCT FC Trip Abuja, FIN FINLANDIA CLUB OSLOV, FKI FK IE Znojmo, IGW IGW Jundrov 76, IND Independiente, JwT Japan warriors FC Tokyo, KIN Kinderlein, MCM MCMartans team HK, NAS Nasarawa Hippo FC, PAR Paris FC, EST Pob?e Kocoviny, STA Stade Rennais FC, VIC Victorioso FC

« Předchozí kolo   11 12 13 14 15 16 17 18   Další kolo »
Tabulka

Skupina A
Pozice   Tým Z V R P Skóre Rozdíl B
1 (1) TJL TJ Legea Chval?ov 14  11  41:10  31  35 
2 (2) STE St?elci z Letovle 14  46:17  29  29 
3 (3) BLA Black pearls of Lekki 12  22:14  20 
4 (4) MON Club Atltico Monarcas Morelia 10  16:14  13 
5 (5) FKI FK IE Znojmo 10  7:27  -20 
6 (6) LOK FC Lokomotiva Kosice 10  10  2:41  -39 

Skupina B
Pozice   Tým Z V R P Skóre Rozdíl B
1 (1) ARS Arsenal ?L 14  11  27:12  15  33 
2 (2) ATL Atletico Bruntl 14  35:16  19  26 
3 (3) MCM MCMartans team HK 12  17:13  21 
4 (4) STA Stade Rennais FC 10  14:11  14 
5 (5) FCD FC Dobice 10  8:15  -7  10 
6 (6) VIC Victorioso FC 10  1:29  -28 

Skupina C
Pozice   Tým Z V R P Skóre Rozdíl B
1 (1) HVI Hviezda 14  26:9  17  29 
2 (2) ARS Arsenal F.C. 12  19:11  21 
3 (3) FCT FC Trip Abuja 12  12:16  -4  17 
4 (4) NAS Nasarawa Hippo FC 10  13:14  -1  15 
5 (5) FCF 1.FC FOKY 10  10:19  -9  10 
6 (6) IND Independiente 10  10  2:21  -19 

Skupina D
Pozice   Tým Z V R P Skóre Rozdíl B
1 (1) SUC Suchari 14  15:5  10  30 
2 (2) JwT Japan warriors FC Tokyo 12  9:10  -1  22 
3 (3) FCL FC LUKAS 12  12:10  20 
4 (4) PAR Paris FC 12  16:11  18 
5 (5) FCP FC Patologick Agresivn Deviace 10  5:16  -11 
6 (6) KIN Kinderlein 10  10  3:21  -18 

Skupina E
Pozice   Tým Z V R P Skóre Rozdíl B
1 (1) FCB FC Blackwood 14  12  46:9  37  36 
2 (2) LEG Legoland FC 14  23:16  25 
3 (3) FIN FINLANDIA CLUB OSLOV 12  18:20  -2  16 
4 (4) EST Pob?e Kocoviny 10  11:18  -7  10 
5 (5) FCN FC Nehry 10  5:25  -20 
6 (6) IGW IGW Jundrov 76 10  7:18  -11 


Postup do ?tvrtfinle Nejlep 4. msto postup! Vy?azen 

« Předchozí kolo   11 12 13 14 15 16 17 18   Další kolo »



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabulka střelců (6/17)
Aaron Snively (RIC)   10
Claudio Byfuglien (ENG)   9
Jan Trávníček (PAP)   8
Diego Maradona (CLU)   8
Diego Martinez (FKD)   7
Iván Corpas (ACT)   7
Lars Ohtamaa (ROC)   6
Jeff Gaudette (ENG)   6
Christian Paulo Leroy (FCP)   6
Oleg Krejčí (FCK)   6
Ian Hyland (VIK)   6
Elas Sotomayor (FCL)   6
Fabiano Ramires Carreira (SAO)   5
Martin Thörnberg (ROC)   5
Chigy Kim (DAE)   5
Michael Lucas (FCS)   5
Bobby Guzan (ENG)   5
Zbyněk Razým (FCH)   4
Daniel Palacios Garrido (ACT)   4
Jakub Kušnír (FCO)   4
Celková tabulka
Návštěvnost
TOPlist