Dukla Cup - 4. ro?nk
Výsledky - 9. kolo ZS (13/02/2010) Vybrat kolo:

Sobota, 13 únor 2010
Zobrazit informace 22:00    BLABlack pearls of Lekki-LOKFC Lokomotiva Kosice5:0 (3:0) Report
Zobrazit informace 22:00    FKIFK IE Znojmo-MONClub Atltico Monarcas Morelia2:1 (0:0) Report
Zobrazit informace 22:00    STESt?elci z Letovle-TJLTJ Legea Chval?ov2:2 (2:1) Report
Zobrazit informace 22:00    STAStade Rennais FC-FCDFC Dobice2:1 (1:1) Report
Zobrazit informace 22:00    ARSArsenal ?L-MCMMCMartans team HK2:1 (0:1) Report
Zobrazit informace 22:00    ATLAtletico Bruntl-VICVictorioso FC3:0
Zobrazit informace 22:00    FCTFC Trip Abuja-INDIndependiente2:0 (2:0) Report
Zobrazit informace 22:00    NASNasarawa Hippo FC-HVIHviezda1:1 (1:1) Report
Zobrazit informace 22:00    ARSArsenal F.C.-FCF1.FC FOKY4:0 (3:0) Report
Zobrazit informace 22:00    PARParis FC-SUCSuchari0:1 (0:0) Report
Zobrazit informace 22:00    FCPFC Patologick Agresivn Deviace-FCLFC LUKAS0:1 (0:1) Report
Zobrazit informace 22:00    KINKinderlein-JwTJapan warriors FC Tokyo0:1 (0:0) Report
Zobrazit informace 22:00    FINFINLANDIA CLUB OSLOV-FCBFC Blackwood1:3 (0:1) Report
Zobrazit informace 22:00    FCNFC Nehry-ESTPob?e Kocoviny1:0 (0:0) Report
Zobrazit informace 22:00    IGWIGW Jundrov 76-LEGLegoland FC1:1 (0:1) Report

« Předchozí kolo   06 07 08 09 10 11 12 13   Další kolo »
Tabulka

Skupina A
Pozice   Tým Z V R P Skóre Rozdíl B
1 (1) TJL TJ Legea Chval?ov 27:5  22  25 
2 (2) STE St?elci z Letovle 30:12  18  17 
3 (3) BLA Black pearls of Lekki 20:12  16 
4 (4) MON Club Atltico Monarcas Morelia 15:13  12 
5 (5) FKI FK IE Znojmo 7:23  -16 
6 (6) LOK FC Lokomotiva Kosice 2:36  -34 

Skupina B
Pozice   Tým Z V R P Skóre Rozdíl B
1 (1) ARS Arsenal ?L 14:5  21 
2 (3) ATL Atletico Bruntl 19:9  10  16 
3 (2) MCM MCMartans team HK 14:9  15 
4 (4) STA Stade Rennais FC 14:10  14 
5 (5) FCD FC Dobice 8:10  -2  10 
6 (6) VIC Victorioso FC 1:27  -26 

Skupina C
Pozice   Tým Z V R P Skóre Rozdíl B
1 (1) HVI Hviezda 18:4  14  20 
2 (2) ARS Arsenal F.C. 14:5  17 
3 (3) FCT FC Trip Abuja 11:7  17 
4 (4) NAS Nasarawa Hippo FC 12:11  15 
5 (5) FCF 1.FC FOKY 7:18  -11 
6 (6) IND Independiente 2:19  -17 

Skupina D
Pozice   Tým Z V R P Skóre Rozdíl B
1 (1) SUC Suchari 10:2  21 
2 (2) JwT Japan warriors FC Tokyo 8:4  19 
3 (4) FCL FC LUKAS 11:4  17 
4 (3) PAR Paris FC 13:6  15 
5 (5) FCP FC Patologick Agresivn Deviace 5:15  -10 
6 (6) KIN Kinderlein 3:19  -16 

Skupina E
Pozice   Tým Z V R P Skóre Rozdíl B
1 (1) FCB FC Blackwood 31:3  28  24 
2 (3) LEG Legoland FC 14:9  17 
3 (2) FIN FINLANDIA CLUB OSLOV 15:12  16 
4 (4) EST Pob?e Kocoviny 9:17  -8 
5 (5) IGW IGW Jundrov 76 6:14  -8 
6 (6) FCN FC Nehry 4:24  -20 


Postup do ?tvrtfinle Nejlep 4. msto postup! Vy?azen 

« Předchozí kolo   06 07 08 09 10 11 12 13   Další kolo »



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabulka střelců (8/17)
Aaron Snively (RIC)   11
Martin Thörnberg (ROC)   11
Claudio Byfuglien (ENG)   10
Bobby Guzan (ENG)   10
Iván Corpas (ACT)   9
Jan Trávníček (PAP)   9
Diego Maradona (CLU)   9
Elas Sotomayor (FCL)   8
Ferdinand Kába (FCK)   8
Diego Martinez (FKD)   8
Ian Hyland (VIK)   7
Jeff Gaudette (ENG)   7
Daniel Palacios Garrido (ACT)   7
Christian Paulo Leroy (FCP)   7
Ahmet Catkic (FCJ)   6
Darmo Bonifacio (FKD)   6
Daniel Landa (FCK)   6
Patrick Schlupp (FCL)   6
Lars Ohtamaa (ROC)   6
Roman Imianowski (CHO)   6
Celková tabulka
Návštěvnost
TOPlist