Dukla Cup - 7. ro?nk
Výsledky - 5. kolo ZS (23/10/2010)

Sobota, 23 říjen 2010
Zobrazit informace 22:00    BUTButchers-FCBFC Blackwood2:1 (1:0) Report
Zobrazit informace 22:00    FCRFC Razors ?esk Bud?jovice-ACSACS Deportivo Cali.dpc1:4 (0:4) Report
Zobrazit informace 22:00    VICVictorioso FC-MSQMs que un club FK ilina3:0 Report
Zobrazit informace 22:00    FCNFC Nehry-TRATrabzonspor2:2 (1:1) Report
Zobrazit informace 22:00    LESLes lphants-IGWIGW Jundrov 763:0 (2:0) Report
Zobrazit informace 22:00    HIGHighlanders FC-FCRFC Rubin0:1 (0:1) Report
Zobrazit informace 22:00    KESKessben FC-PARPartizan Beograd0:1 (0:1) Report
Zobrazit informace 22:00    KINKinderlein-FCGFC Gunners2:0 (1:0) Report
Zobrazit informace 22:00    FCIFC Irish mufflers-NGUNguru Redhot Pandas0:4 (0:4) Report
Zobrazit informace 22:00    BLABlack pearls of Lekki-NASNasarawa Hippo FC2:0 (2:0) Report
Zobrazit informace 22:00    ATLAtletico Bruntl-ACTAC Technik Smíchov2:3 (1:0) Report
Zobrazit informace 22:00    FKIFK IE Znojmo-FCTFC Trip Abuja4:0 (1:0) Report
Zobrazit informace 22:00    FCF1.FC FOKY-SLOSlovck lechta0:3 (0:3) Report
Zobrazit informace 22:00    ACVAC Vlcovny Mimo?-SUCSuchari2:0 (1:0) Report
Zobrazit informace 22:00    ARSArsenal ?L-EVIEvian Thonon Gaillard3:0 (1:0) Report

« Předchozí kolo   02 03 04 05 06 07 08 09   Další kolo »
Tabulka

Skupina A
Pozice   Tým Z V R P Skóre Rozdíl B
1 (2) ACS ACS Deportivo Cali.dpc 17:2  15  12 
2 (1) FCB FC Blackwood 8:5  12 
3 (3) FCR FC Razors ?esk Bud?jovice 13:7 
4 (4) BUT Butchers 10:11  -1 
5 (6) VIC Victorioso FC 5:14  -9 
6 (5) MSQ Ms que un club FK ilina 1:15  -14 

Skupina B
Pozice   Tým Z V R P Skóre Rozdíl B
1 (1) TRA Trabzonspor 10:4  13 
2 (3) LES Les lphants 7:3 
3 (5) FCR FC Rubin 5:5 
- (2) HIG Highlanders FC 5:5 
5 (4) FCN FC Nehry 5:5 
6 (6) IGW IGW Jundrov 76 1:11  -10 

Skupina C
Pozice   Tým Z V R P Skóre Rozdíl B
1 (1) NGU Nguru Redhot Pandas 15:1  14  15 
2 (2) FCI FC Irish mufflers 6:5  10 
3 (3) PAR Partizan Beograd 5:3 
4 (5) KIN Kinderlein 3:7  -4 
5 (4) KES Kessben FC 5:6  -1 
6 (6) FCG FC Gunners 0:12  -12 

Skupina D
Pozice   Tým Z V R P Skóre Rozdíl B
1 (1) ACT AC Technik Smíchov 16:2  14  15 
2 (2) ATL Atletico Bruntl 7:6 
3 (5) FKI FK IE Znojmo 9:12  -3 
4 (6) BLA Black pearls of Lekki 4:6  -2 
5 (3) NAS Nasarawa Hippo FC 6:10  -4 
6 (4) FCT FC Trip Abuja 2:8  -6 

Skupina E
Pozice   Tým Z V R P Skóre Rozdíl B
1 (1) ACV AC Vlcovny Mimo? 11:2  13 
2 (2) SLO Slovck lechta 8:1  12 
3 (3) ARS Arsenal ?L 13:4  10 
4 (4) SUC Suchari 7:10  -3 
5 (5) EVI Evian Thonon Gaillard 2:13  -11 
6 (6) FCF 1.FC FOKY 1:12  -11 


Postup do ?tvrtfinle Nejlep 4. msto postup! Vy?azen 

« Předchozí kolo   02 03 04 05 06 07 08 09   Další kolo »



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabulka střelců (10/17)
Martin Thörnberg (ROC)   16
Aaron Snively (RIC)   11
Bobby Guzan (ENG)   11
Jeff Gaudette (ENG)   10
Diego Maradona (CLU)   10
Claudio Byfuglien (ENG)   10
Iván Corpas (ACT)   10
Diego Martinez (FKD)   9
Daniel Palacios Garrido (ACT)   9
Jan Trávníček (PAP)   9
Christian Paulo Leroy (FCP)   9
Lars Ohtamaa (ROC)   8
Jakub Kušnír (FCO)   8
Ertan Elmas (ZVK)   8
Uwe Treutle (FCL)   8
Ahmet Catkic (FCJ)   8
Darmo Bonifacio (FKD)   8
Ian Hyland (VIK)   8
Elas Sotomayor (FCL)   8
Ferdinand Kába (FCK)   8
Celková tabulka
Návštěvnost
TOPlist