Dukla Cup - 4. ro?nk
Výsledky - Osmifinle 1 (20/02/2010) | Vybrat kolo: |
Sobota, 20 únor 2010 | |||||||||||
22:00 | Paris FC | - | TJ Legea Chval?ov | 1 | : | 3 (0:1) | |||||
22:00 | FC Blackwood | - | FC Trip Abuja | 6 | : | 0 (4:0) | |||||
22:00 | Arsenal ?L | - | FINLANDIA CLUB OSLOV | 3 | : | 1 (0:0) | |||||
22:00 | Black pearls of Lekki | - | Suchari | 1 | : | 0 (1:0) | |||||
22:00 | Hviezda | - | MCMartans team HK | 3 | : | 0 (1:0) | |||||
22:00 | Japan warriors FC Tokyo | - | Legoland FC | 0 | : | 1 (0:1) | |||||
22:00 | FC LUKAS | - | St?elci z Letovle | 0 | : | 4 (0:2) | |||||
22:00 | Atletico Bruntl | - | Arsenal F.C. | 4 | : | 1 (3:1) | |||||
Volno:
1.FC FOKY,
Club Atltico Monarcas Morelia,
FC Dobice,
FC Lokomotiva Kosice,
FC Nehry,
FC Patologick Agresivn Deviace,
FK IE Znojmo,
IGW Jundrov 76,
Independiente,
Kinderlein,
Nasarawa Hippo FC,
Pob?e Kocoviny,
Stade Rennais FC,
Victorioso FC |
« Předchozí kolo 08 09 10 11 12 13 14 15 Další kolo » |
Tabulka |
Skupina A |
Pozice | Tým | Z | V | R | P | Skóre | Rozdíl | B | |||
1 | (1) | TJ Legea Chval?ov | 11 | 10 | 1 | 0 | 34:6 | 28 | 31 | ||
2 | (2) | St?elci z Letovle | 11 | 7 | 2 | 2 | 39:12 | 27 | 23 | ||
3 | (3) | Black pearls of Lekki | 11 | 6 | 2 | 3 | 22:13 | 9 | 20 | ||
4 | (4) | Club Atltico Monarcas Morelia | 10 | 4 | 1 | 5 | 16:14 | 2 | 13 | ||
5 | (5) | FK IE Znojmo | 10 | 3 | 0 | 7 | 7:27 | -20 | 9 | ||
6 | (6) | FC Lokomotiva Kosice | 10 | 0 | 0 | 10 | 2:41 | -39 | 0 |
Skupina B |
Pozice | Tým | Z | V | R | P | Skóre | Rozdíl | B | |||
1 | (1) | Arsenal ?L | 11 | 9 | 0 | 2 | 19:6 | 13 | 27 | ||
2 | (2) | Atletico Bruntl | 11 | 7 | 1 | 3 | 28:10 | 18 | 22 | ||
3 | (3) | MCMartans team HK | 11 | 5 | 3 | 3 | 15:12 | 3 | 18 | ||
4 | (4) | Stade Rennais FC | 10 | 4 | 2 | 4 | 14:11 | 3 | 14 | ||
5 | (5) | FC Dobice | 10 | 3 | 1 | 6 | 8:15 | -7 | 10 | ||
6 | (6) | Victorioso FC | 10 | 0 | 1 | 9 | 1:29 | -28 | 1 |
Skupina C |
Pozice | Tým | Z | V | R | P | Skóre | Rozdíl | B | |||
1 | (1) | Hviezda | 11 | 8 | 2 | 1 | 23:5 | 18 | 26 | ||
2 | (2) | Arsenal F.C. | 11 | 6 | 2 | 3 | 17:9 | 8 | 20 | ||
3 | (3) | FC Trip Abuja | 11 | 5 | 2 | 4 | 12:15 | -3 | 17 | ||
4 | (4) | Nasarawa Hippo FC | 10 | 4 | 3 | 3 | 13:14 | -1 | 15 | ||
5 | (5) | 1.FC FOKY | 10 | 3 | 1 | 6 | 10:19 | -9 | 10 | ||
6 | (6) | Independiente | 10 | 0 | 0 | 10 | 2:21 | -19 | 0 |
Skupina D |
Pozice | Tým | Z | V | R | P | Skóre | Rozdíl | B | |||
1 | (1) | Suchari | 11 | 7 | 3 | 1 | 12:3 | 9 | 24 | ||
2 | (2) | Japan warriors FC Tokyo | 11 | 7 | 1 | 3 | 9:5 | 4 | 22 | ||
3 | (3) | FC LUKAS | 11 | 6 | 2 | 3 | 12:8 | 4 | 20 | ||
4 | (4) | Paris FC | 11 | 5 | 0 | 6 | 14:10 | 4 | 15 | ||
5 | (5) | FC Patologick Agresivn Deviace | 10 | 2 | 0 | 8 | 5:16 | -11 | 6 | ||
6 | (6) | Kinderlein | 10 | 0 | 0 | 10 | 3:21 | -18 | 0 |
Skupina E |
Pozice | Tým | Z | V | R | P | Skóre | Rozdíl | B | |||
1 | (1) | FC Blackwood | 11 | 10 | 0 | 1 | 41:4 | 37 | 30 | ||
2 | (2) | Legoland FC | 11 | 6 | 3 | 2 | 16:10 | 6 | 21 | ||
3 | (3) | FINLANDIA CLUB OSLOV | 11 | 5 | 1 | 5 | 17:17 | 0 | 16 | ||
4 | (4) | Pob?e Kocoviny | 10 | 3 | 1 | 6 | 11:18 | -7 | 10 | ||
5 | (5) | FC Nehry | 10 | 2 | 2 | 6 | 5:25 | -20 | 8 | ||
6 | (6) | IGW Jundrov 76 | 10 | 2 | 1 | 7 | 7:18 | -11 | 7 |
Postup do ?tvrtfinle | Nejlep 4. msto postup! | Vy?azen |
« Předchozí kolo 08 09 10 11 12 13 14 15 Další kolo » |
:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::